Skip to content

Lamborghini esitleb uut Huracán EVO RWD Spyderit liitreaalsust kasutades

Automobili Lamborghini jätkab tegutsemist uuenduste vaimus ning kasutab esimese autofirmana liitreaalsust (Augmented Reality ehk AR) oma uudismudeli, Huracán EVO RWD Spyder virtuaalseks esmaesitluseks.

Esitlus toimub 7. mail Eesti aja järgi kell 14.00 (Kesk-Euroopa aja järgi 13.00) ettevõtte ametlikul veebilehel www.lamborghini.com. Praegusel üleilmse eriolukorra ja sotsiaalse distantseerumise ajastul kasutab Lamborghini liitreaalsust auto esitlemiseks täiesti uuel viisil. Apple’i tarkvara AR Quick Look vahendusel toob firma oma uusima V10mootoriga supersportauto klientide ja huviliste ette korraga kõikjal maailmas – vaja on ainult iPhone’i või iPadi*.

Minnes oma iPhone’i või iPadiga Lamborghini veebilehele, tuleb lihtsalt puudutada välja kirjaga „See in AR“ ning uue lahtise tagaveolise sportauto võib imetlemiseks paigutada oma majaesisele, aeda või kasvõi otse elutuppa. Virtuaalkeskkond annab vaatajale võimaluse autot pöörata ja selle suurust muuta, sealhulgas 1:1 mõõtkavas, tutvuda lähemalt välimuse ja interjööri detailidega ning teha uuest autost äärmiselt realistlikuna mõjuvaid pilte. Need võimalused laienevad peagi kogu Lamborghini mudelivalikule.

Huracán EVO RWD Spyder on Lamborghini Tallinna esinduses tellimustele avatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

nineteen − sixteen =