Skip to content

Tule ja Külasta Sõidame! messi Tallina Lauluväljakul

Maikuu alguse ilm tabas meid tõelise šokina! Sellest hoolimata ei takistanud jahe põhjatuul ning hommikune õrn lumevaip tuhandetel huvilistel külastamast Tallinna Lauluväljakul toimuvaid messe Sõidame! ja Sööma!

Sissekäigu juures tervitavad külastajaid nii populaarsete autotoojate-esinduste loožid kui ka toidutelkide lõpmatu armaada. Škoda majas võib lähemalt tutvuda esmaesitletud Scalaga, TOPAUTO alas püüab pilke verivärske i30 N Fastback ning seal kõrval troonib Toyota kuninga tagasitulek värske Camry nahas. Vahvaid eksponaate leidus mujalgi.

Päevale süstis positiivsust Evelin Ilves, kes pani oma kõnes Sõidame! laval suurt rõhku naiste ja autode vahelisele suhtele. Tegu pole ju mitte ainult igapäevaliikuriga, vaid truult ja pikalt teeniva kaaslasega.

Mess pakub põnevaid uudistamisvõimalusi nii noortele kui ka vanadele. Kellel veel autoga ise võimalust sõita pole, saavad võistlustulle söösta Mabriku virtuaalreaalsuse simulaatoris või Wolf Oil boksis rallimänge sõites. Ning kui mootorisport tõesti veres on, saab tere öelda EDRA ning Estonian Drift Assosciationi esindajatele. Kõige pisemad aga saavad ringi vurada akuautodega.

Sõidame! automess võtab aset 3-4. mail Tallinna Lauluväljakul. Tule ja vaata üle!

Fotod: Karl Kirs

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

twelve − nine =