Skip to content

Volkswagen avab Viljandis Eestis järjekorras kuuenda müügi- ja teenindussalongi

Volkswageni ametlik maaletooja Eestis SE Møller Baltic Import ja V Motors OÜ avasid sel neljapäeval pidulikult Viljandis Unistari Ärimajas (Tallinna mnt 86) uue Volkswageni müügi- ja teeninduskeskuse. Viljandi salong on Volkswageni kuues esindus Eestis ning Baltikumis on Volkswagenil nüüd ühtekokku juba 17 esindust.

„Volkswagen on Eestis üks armastatumaid automarke ning kuulub ka Viljandimaal viie populaarseima brändi hulka. Oleme kindlad, et esinduse avamine Viljandis ja V Motors OÜ pühendunud meeskond annavad meile võimaluse tugevdada oma positsiooni kohalikul autoturul ja Volkswageni juurde uusi kliente tuua,“ sõnas Justas Nekrošius, Volkswageni Baltikumi müügijuht.

„Esinduse sihiks on müüa käesoleva aasta jooksul ligi 150 sõiduautot ja 50 tarbesõidukit,“ kinnitas V Motors OÜ juht Priit Viira. Müügiesinduse avamise puhul pakub Volkswagen ka erihindasid oma populaarsematele mudelitele, Volkswagen Golfi ostult saab avamishindadega säästa kuni 4800 eurot ning Volkswagen Tiguani ostult 8400 eurot.

Uues esinduses on 390 m2 suurune müügisalong, kus saab tutvuda nii sõiduautode kui tarbesõidukite valikuga. „Vastavatud salongis on ka esinduslik autode üleandmisruum, kus värske omanik saab oma uue sõidukiga põhjalikult tutvuda ning müügiesindaja abil vastused kõigile küsimustele – sellist kogemust pole seni pakkunud ükski Viljandimaa autoesindus,“ rääkis Priit Viira.

Volkswageni esindus hakkab lisaks uutele sõidukitele pakkuma ka sõiduautode ja tarbesõidukite hooldus- ja garantiiremondi teenust üle 800 m2 suuruses töökojas. „Esimese poole aasta jooksul teenindame ennekõike Volkswageni bensiini- ja diislimootoriga sõidukeid. Alates 2019. aasta sügisest on Viljandi esindus valmis hooldama ka elektriautosid, vastavalt Volkswageni elektriautode strateegiale,“ lisas Priit Viira.

Vastavatud esinduses asub tööle üheksa inimest, aasta lõpus plaanib Volkswageni esindus Viljandisse veelgi töötajaid palgata.

Vastavalt Volkswagen 2025+ strateegiale on Viljandi uues müügi- ja teeninduskeskuses võimekus teenindada ka Volkswageni ID perekonna elektriautosid. Uue strateegia järgi plaanib Volkswagen tuua aastaks 2025 turule enam kui 30 uut elektrilist mudelit, tõustes seeläbi maailma juhtivaks säästlike sõidulahenduste pakkujaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

three × five =