Skip to content

Algas Volkswageni elektriautode perekonna kõige soodsama liikme – e-up! – eelmüük

Volkswagen alustas täna uue põlvkonna elektrilise e-up! sõiduki eelmüüki. Usaldusväärsel ja kompaktsel neljakohalisel sõidukil on kuni 260 km (WLTP) sõiduulatus ning selle selle hind algab 20 000 eurost. Esimesed autod saabuvad Eestisse uue aasta veebruaris.

Uuel Volkswagen e-up! mudelil on mitmeid konkurentsieeliseid ning üks neist on kindlasti uus akusüsteem, tänu millele on auto maksimaalseks sõiduulatuseks 260 km. Eeldatav energiakulu on 12.7 kWh/100 km, mis tähendab, et uus e-up! sobib ideaalselt igapäevasteks reisideks linnas – olgu siis tegu äri- või erasõitudega. Juba 60 minuti laadimisega 40 kW juures on võimalik laadida aku 80%-ni. Kõikidel Volkswageni akudel on ka 8aastane või kuni 160 000 km garantii.

MILLE MIGLIA GREEN

Samuti on uuel elektriautol kaks laadimise režiimi – kohene laadimine ja viivitusega laadimine. Muuhulgas saab laadimist juhtida keskkonsooli laadimisnupu kaudu ning alustada ja lõpetada ka läbi Maps+More mobiiliäpi. Sama rakendus on kasutatav ka e-up! kliimaseadme juhtimiseks.

E-up! ei ole vaid keskkonnasõbralik, vaid ka sõidunaudingut pakkuv auto. Üheks boonuseks on selle põrandasse integreeritud akust tulenev madal raskuskese, mis annab autole hea juhitavuse. Teine rõõmustav faktor on asjaolu, et 61-kW elektrimootor annab maksimaalse pöördemomendi kohe, kui sõiduk hakkab liikuma. Nii kiirendab linnasõbralik e-up! 0–100 km/h vaid 11,9 sekundiga. Mudeli tippkiirus on 130 km/h.

E-up!

Standardvarustusse kuuluvad automaatne kliimaseade, mobiiliga ühenduv Composition Phone raadiosüsteem, Maps + More multifunktsionaalne rakendus, reahoidmisabiline Lane Assist, mis suudab 60 km/h kiiruse juures tuvastada tahtmatut teelt kõrvaldekaldumist. Juhti abistava roolimehhanismi abil on võimalik juhi tähelepanu suunata tagasi sõiduteele. E-up! Style versioon pakub veelgi rohkem funktsioone ja võimalusi elektriautot isikupärastada – katusevärvi valik, kontrastsed mustad või valged välispeeglid.

Just tänu suurtest tootmismahtudest tulenevale mastaabisäästule ongi võimalik e-up! hind niivõrd soodsana hoida. Volkswageni eesmärk on uue elektrisõidukiga elektromobiilsuse massidesse viimine ning keskkonnateadlikuse suurendamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

fifteen + 4 =