Skip to content

SEAT Leoni eelmüük algas

Kõige populaarsema SEAT mudeli, Leoni, hind algab 17360  eurost ning eelmüük on alanud. Esimesed autod saabuvad Eesti esindustesse juba suve alguses. Universaalkerega mudel Leon Sportstourer jõuab suve lõpuks. Leon on saadaval neljas varustustasemes: Reference, Style, Xcellence ja FR.

SEAT Leon on oma brändi sõidukite rivis olnud alati kõige enam-müüdud mudel, mida tõestab selle enam kui 2,2 miljoni ühiku müük kolme põlvkonna jooksul kogu maailmas.

Uus SEAT Leon on kõige kaasaegsem ja suurima edasiarengu teinud sõiduk, mille SEAT on eales välja töötanud. Ettevõte on investeerinud enam kui 1,1 miljardit eurot, et tuua turule tõhusamate mootoritega, järgmise põlvkonna digitaalsete lahenduste ja juhtimisabidega, dünaamilise ja pilkupüüdva disainiga sõidukid.

Leon tuleb turule  viie erineva täiustatud mootoriversiooniga: bensiinimootor ( TSI), diiselmootor (TDI), surugaasiga mootor (TGI), mahe-hübriidmootor (eTSI) ning pistik- hübriidmootor (eHybrid).

Kliendil on võimalus valida oma auto sobiva võimsusega mootoriga vahemikus 110 Hj kuni 204 Hj. Kui sellest ei piisa, tasub oodata CUPRA Leon saabumist, sest selle auto mootori võimsus on kuni 310 Hj!

Uus Leon üllatab oma mitmekesise standardvarustusega. Tänu sisse ehitatud eSIM kaardile on auto pidevalt ühendatud internetiga, mis võimaldab navigeerimise värskendamist ja auto funktsioonide juhtimist nutitelefoniga. Uutele autodele omaselt ei puudu ka Android Auto või rakenduse Apple CarPlay kaudu.

Uus SEAT Leon on välja töötatud ja toodetud Barcelonas, Martorell’i tehastes.

Rohkem informatsiooni auto kohta leiab juba Seat Eesti kodulehelt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

twenty + 11 =