Skip to content

Algas eelmüük Yaris GR mudelitele

Kliendid valitud Euroopa turgudel saavad võimaluse registreerida huvi auto vastu läbi online platvormi või võttes ühendust oma kohaliku esindusega. Mis nendeks valitud turgudeks on ei täpsustata seega huvi korral tuleks kindlasti Eesti Toyota esindusele endast märku anda, kui huvi osta. Esimesed eelmüügile kirja pannud kliendid saavad esimesena võimaluse autot osta ja esimesed autod jõuavad klientideni 2020 aasta lõpus.

GR Yaris on arendatud koostöös Toyota Gazoo Racing ja Tommi Mäkinen Racing meeskonnaga. Mootoriks saab autole 261 hobujõudu arendav 1.6-liitrine kolme silindriline turbomootor ja kiirendus 0-100km/h võtab aega vähem kui 5,5 sekundit. See auto saab olema tulevase Toyota WRC auto põhjaks ehk võib öelda, et tegu on homologatsiooni erimudeliga.

See kolmeukseline luukpära on ka nelikveoline, mis saab teoreetiliselt jagada 100% jõust, kas esi või tagasillal. See Yaris ei erine ainult jõuallika ja veoskeemiga vaid kõik kerepaneelid on tava Yarisest erinevad.

Autot on võimalik tellida kahes versioonis – Circuit ja Convenience ehk vastavalt kliendi soovile, kas sportlikuma või mugavamana. Täpsemat informatsiooni hetkel ei pakuta.

Ühtlasi on Toyota ka kinnitanud hinna Saksamaa turule, milleks on 33,200€, kui valida see mugavam versioon. Circuit versioon kergitab natuke hinda aga see eest lisab paremad rehvid ja piiratud libisemisega differentsiaalid. Eesti turule mõeldud hinna ja kättesaadavuse kohta informatsioon hetkel puudub aga esimesel võimalusel jagame ka seda oma sotsiaalmeedias.

Kas tegemist võib olla ühe huvitavaima autoga sel aastal?

Allikas: Toyota Europe Newsroom

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

eleven + 15 =